WYPADKI SAMOCHODOWE

adwokatyadminWypadki, wypadki samochodowe, ZANIEDBANIA LEKARSKIELeave a Comment

Zdarzenia drogowe są najpopularniejszą przyczyną roszczeń do odszkodowań z powodu urazów zdrowotnych. Hill and Abbott posiada grupę prawników, wyspecjalizowanych w prowadzeniu spraw sądowych dotyczących zdarzeń drogowych.
Zdarzenia drogowe obejmują: wypadki i kolizje samochodów osobowych, ciężarowych, wypadki motocyklowe, potrącenia pieszych, wypadki rowerowe, wypadki autobusów, taksówek i wiele innych, mających miejsce na drodze.

Czy uznałeś kiedykolwiek jakiegoś urazu na skutek zdarzenia drogowego, który nie był spowodowany z Twojej winy? Jeżeli tak, skontaktuj się z Hill and Abbott jeszcze dzisiaj, a my dostarczymy Tobie profesjonalną usługę na najwyższym poziomie.

Nie przejmuj się, jeżeli wina o spowodowanie wypadku leży po stronie kierowcy samochodu, w którym podróżowałeś. Masz pełne prawo wysunąć roszczenie o odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej. Skontaktuj się z Hill and Abbott dzisiaj, aby otrzymać dodatkowe informacje na ten temat.

Według raportu statystycznego z 2004 roku, ponad 3,220 osób zmarło na skutek wypadku drogowego, a ponad 30,000 osób uznało poważnych urazów. Te statystyki są alarmujące i podkreślają niebezpieczeństwo, na jakie jesteśmy narażeni poruszając się po drogach.

W przypadku, gdy któryś z Twoich bliskich stał się ofiarą śmiertelną zdarzenia drogowego, możesz ubiegać się o prawo do odszkodowania w imieniu Twojego bliskiego. Jeżeli osoba, która zmarła nie była obarczona winą o spowodowanie wypadku, masz pełne podstawy do wystosowania odpowiednich roszczeń. Skontaktuj się z Hill and Abbott dzisiaj, aby otrzymać dodatkowe informacje na ten temat.

Bez względu na okoliczności wypadku, jeżeli Ty lub ktokolwiek, kogo znasz, doznał poważnego urazu w trakcie zdarzenia drogowego spowodowanego nie z Twojej/Jego/Jej winy, możecie starać się o roszczenie odszkodowania. Dlatego też skontaktuj się z Hill and Abbott jeszcze dzisiaj, a my z pełną troską i profesjonalizmem zajmiemy się z Twoją sprawą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *