WYPADEK W DOMU

adwokatyadminwypadek w domu, WypadkiLeave a Comment

Jeśli zdarzył Ci się wypadek w wynajmowanym przez Ciebie domu lub mieszkaniu z powodu zaniedbania bezpieczeństwa przez właściciela lub agencji pośredniczącej, od której wynajmujesz mieszkanie, możesz ubiegać się o odszkodowanie. Musisz pamiętać, że podstawowym wymogiem, aby uzyskać odszkodowanie jest znalezienie osoby winnej za spowodowanie wypadku. Jeśli zgłaszałeś usterkę w domu lub mieszkaniu właścicielowi lub agencji pośredniczącej i nie została ona usunięta w wyniku tego uległeś wypadkowi, możesz starć się o uzyskanie godnego odszkodowania

Nasza firma oferuje darmowe konsultacje bez względu na Twoje miejsce zamieszkania, a nasz polski konsultant dojedzie i wyjaśni procedury postępowania. Nie ponosisz żadnych kosztów związanych z postępowaniem odszkodowawczym.

Odszkodowanie o jakie będziemy dla Ciebie walczyć ma zapewnić Ci powrót do normalnego życia po wypadku , który się Tobie przydarzył. Nasi prawnicy są ekspertami w kalkulowaniu wszystkich strat jakie poniosłeś w wyniku wypadku i będą walczyć o godne odszkodowanie.

Hill&Abbott już od ponad 130 lat poleca swoje usługi dla swoich klientów. Wielu zadowolonych klientów poleca nas swoim rodzinom i znajomym

Firma Hill & Abbott istnieje w Chelmsford (Anglia) od XIX wieku. Rozwijamy się wraz z rozwojem miasta i naszych klientów. Jesteśmy dumni z tego, że pracujemy zarówno dla pokoleń naszych klientów jak również mamy przyjemność witać nowo-przybyłych.

Ponad wszystko mamy świadomość, że praktyka prawa jest przedsięwzięciem skierowanym dla ludzi i że nasze podejście powinno być przyjazne i zarazem skuteczne. Nasze sukcesy wynikają z sukcesów naszych klientów oraz z wiedzy, doświadczenia i przystępności naszych pracowników. Jesteśmy pierwszą firmą prawniczą w Essex, której została przyznana akredytacja ‘Investors in People’ i nieustannie szczycimy się naszym zaangażowaniem i inwestycją w kształcenie oraz rozwój członków naszego zespołu

Naszym celem jest konkurencyjność opłat i wydajność świadczonych przez nas porad prawnych. Zdając sobie sprawę ze zlożoności prawa angielskiego, chcemy być dla naszych klientów jego interpretorami z zamiarem oszczędzenia im stresu i nieporozumień.

Mimo zakorzenionej w tradycji praktyki inwestujemy w ducha rozwoju. Cały nasz zespół jest kombinacją dojrzałej mądrości i doświadczenia z dynamizmem młodości.

Główne dziedziny naszej praktyki to prawo rodzinne, handlowe, sprawy związanie z prawem własności, obrażeniami i urazami cielesnymi jak również aspekty dotyczące klienta indywidualego. W naszej obecnej siedzibie jesteśmy od ponad 30 lat i nadal ją powiększamy. Posiadamy również odrębny oddział, w którym mieści się department zajmujący się odszkodowaniami za wypadki i choroby.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *