Dziedziny Prawa

Prawo Pracy

Niezależnie od tego czy domagasz się odszkodowania finansowego czy ponownego zatrudnienia, służymy Ci profesjonalną pomocą. Rozumiemy w jak trudnej sytuacji się znajdujesz, dlatego oferujemy możliwość skorzystania z naszej wiedzy prawnej w celu osiągnięcia rezultatu, który będzie dla Ciebie najbardziej korzystnym.
Prawo pracy obejmuje ogromny obszar – od umów o pracę do zwolnienia z pracy, jak również wszystko co znajduje się pomiędzy. Wiele firm jak i klientów prywatnych uważa, że warto skorzystać z pomocy prawnika aby wyegzekwować swoje racje w ramach prawa pracy.


WYPADKI

Każdego roku miliony ludzi pada ofiarami wypadków w pracy, wypadków komunikacyjnych, a nawet i wypadków w domu. W wielu przypadkach ktoś lub coś innego było powodem danego nieszczęścia, dlatego w takich sytuacjach osoba poszkodowana może mieć prawo do starania się o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu jak również poniesione straty materialne czy pokrycie kosztów leczenia.
Jeśli jesteś ofiarą jakiegokolwiek wypadku z nie Twojej winy, prawdopodobnie możemy Ci pomóc. Po rozmowie z nami i odpowiedzi na zadane przez nas pytania będziemy mogli stwierdzić czy masz szanse na otrzymanie odszkodowania.

EMIGRACJA

Nasi prawnicy rozumieją że posiadanie nie uregulowanego statusu emigracyjnego może być bardzo stresujące. Naszym celem jest zapewnienie sprawnej, życzliwej i finansowo opłacalnej usługi dla naszych klientów. Jesteśmy w stanie pomóc we wszystkich sprawach emigracyjnych. Jesteśmy również gotowi pomoc przy wypełnieniu prostych wniosków emigracyjnych przedstawionych w Home Office, jak również przy skomplikowanych odwołaniach rozpatrywanych przed Trybunałem Azylu i Emigracji.


PRAWO RODZINNE

Jeśli szukasz porady rozwodowej, pomocy prawnej przy kwestiach takich jak rozpad rodzin, podział opieki nad dziećmi, czy tez pomocy przy samym rozwodzie, Pembridge Solicitors może Ci pomóc. Możemy pomóc nie tylko w sprawach rozwodowych i separacji, ale także z innych kwestiach prawa rodzinnego, jak umowy przedmałżeńskie, uprowadzenie dziecka jak i umowy dla par, które mieszkają razem poza obrębem małżeństwa.

ZANIEDBANIA LEKARSKIE

Aby odnieść sukces na polu roszczeń o Zaniedbania Lekarskie musimy udowodnić, że leczenie lub opieka świadczona była poniżej poziomu standardu medycznego i to właśnie dany zabieg spowodował stratę lub uszczerbek na naszym zdrowiu. Roszczenia w sztuce lekarskiej mogą być bardzo skomplikowane, a lekarz lub inny pracownik służby zdrowia może nie zawsze okazać się odpowiedzialny za zaniedbanie, jeśli w drugiej niezależnej opinii lekarskiej, zaproponowano by podobne leczenie . Dlatego też, niezadowalający wynik leczenia lub decyzje, z którymi być może się nie zgodzimy, nie zawsze będą świadczyły o zaniedbaniu lekarskim.


PRAWO CYWILNE

Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie w negocjacjach w Twoim imieniu, a jeśli jest to nawet konieczne, przy pozwaniu lub obronie postępowania w Sądzie Okręgowego lub Sądzie Najwyższym, w zależności od rodzaju i wartości roszczeń.
Żadna sprawa nie jest zbyt duża lub zbyt mała, a nasz zespół jest po to, aby poprowadzić Cię na każdym kroku, zapewniając, że otrzymasz usługę dostosowaną do twoich potrzeb.

PRAWO HANDLOWE

Zapewniamy porady na temat często złożonych i skomplikowanych spraw handlowych, wolnych od niepotrzebnych żargonów. Nasi prawnicy doradzą czy dany spór powinien być rozstrzygnięty na drodze sądowej czy tez powinieneś skorzystać z alternatywnych metod rozwiązywania sporów, w tym np. mediacji. Oferujemy jasne, zwięzłe i praktyczne porady. Rozumiemy ekonomię każdej transakcji, a to pozwala nam skupić się na tym, co jest dla Ciebie ważne z handlowego punktu widzenia. Mamy doświadczenie na wielu różnych stronach transakcji korporacyjnych, więc rozumiemy, gdzie istnieje możliwość negocjacji, a gdzie jej nie ma.


LANDLORD & NAJEMCA

Jeśli wynajmujesz nieruchomości, ważne jest znać swoje prawa jako najemcy. Znajomość obowiązków właściciela w sytuacji takiej jak np. awaria hydrauliczna lub gdy nagle przestaje działać piekarnik pomoże Ci uniknąć stresujących momentów.
Ludzie wynajmują swoje domy z kilku powodów. Możesz mieć np. umowę o pracę krótkoterminową z dala od domu, lub musisz się wyprowadzić, a nie może sprzedać swojego domu, albo kupiłeś nieruchomość buy-to-let.
Niezależnie od powodu, ważne jest aby zrozumieć swoje prawa i obowiązki wynajmującego (landlorda) przed podjęciem decyzji.